Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

Sipariş ve Taşımacılık

- Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere sabit kargo ücreti anlaşmlı kargo fiyatı geçerlidir., - eskicievi.com firması anlaşmalı kargolar Yurtiçi Kargo ve Aras kargo ile çalışmaktadır

- Taşıma fiyatları ödeme ekranında ürünlerin özelliklerine göre ücretsiz, kargosunu ödeyen ürünler veya indirimli taşıma kampanyasındaki ürünler olarak taşıma fiyatları hesaplanarak uygulanır.

- Ürün fiyatı ...... TL yi geçen alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacakdır ücretsiz kargo olarak gelecektir.

- Ürün iadelerinde yine kargo firması olarak - Yurtiçi Kargo - Anlaşma kodu : 465430351 - Ünvan : İMZA SANAL MAĞAZACILIK olarak Kargolanmalıdır.

Kargo ve Teslimat

- Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar göndericiden kaynaklı hata veya sorun olmadığı sürece iade kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

- Satın aldığınız ürünlerin Kargo paketlerini kargo firması veya görevlisi yanında görsel olarak kontrol ediniz. paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış veya ıslanmış olan ürünleri teslim almayınız tutanak tutturarak geri iade ediniz. Ürünü teslim aldığınızda faturasını ve tüm aksesuar veya apatarlarının tam olduğunu kontrol ederek eksik ve yanlışlık olmadığından emin olunuz. Kargo tutanağı olmayan zarar görmüş ürünler geri iadesi mümkün olmayacaktır

- Kargo Ücretleri ödeme Anlaşmalı sabit Kargo ücreti ödeme esnasında en son olarak fiyatın üzerine eklenerek kredi kartınızdan tahsil edilecektedir. Bu sayede kargo size ulaştığında herhangi bir süpriz kargo ücreti ile karşılaşmayacak ve kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler.

- Kapıda ödemeli / Kapıda Kredi Kartı ile Ödemeli seçenekleri ile satın aldığınız ürünlerde Kargo ücretini öderken mutlaka kargo firmasının ödeme faturasını isteyin ve faturadaki taşıma ücretinden başka bir ücret ödemeyin. kargo ve taşımacılıkta Aklınızı takılan tüm detay ve problemler için bizimle veya seçtiğiniz kargo firması müşteri temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz tüm bu bilgilere ana sayfa altında iletişim bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz.

&

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eskiden, Yeniye ve varsa, Eskicievi.com'da 

Menü

Ayarlar