Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Hedefimiz.

Eskicievi.com - Eskiden yeniye ne varsa.

- Eskicievi.com birçok farklı kategorideki binlerce ikinciel ürünleri bir araya getirip meraklısı ile buluşturmayı ve bu sebeple gerek ülke ekonomisine gerek bireysel ekonmiye katkıda bulunmak amacı ile ikinci el ürünleri tekrar sisteme sokmayı hedefleyen ve bu minvalde kendisini ve ürün yelpazesini sürekli geliştiren bir E-ticaret sitesidir.

  • Kaliteli, Orjinal, İkinciel ürünler.
  • Üst düzey müşteri memnuniyeti
  • Hızlı Kargo ve Stok'tan Gönderi
İş Yerimiz
|
1500 M2'lik kapalı depolama ve lojistik alanı ile satışta olan tüm ürünleri kendi depolama alanında barındırarak daha güvenli hızlı bir kargolama süresi sunmaktadır.
&

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eskiden, Yeniye ve varsa, Eskicievi.com'da 

Misyonumuz.
Özellikle teknoloji alanında %90 yurtdışından ithal edilen ürünlerde giderilebilir arızaları olmasına rağmen üretilmeyen, bulunmayan veya yüksek fiyatları olan parçalar yüzünden hurdaya çıkan kullanılmayan evinizin işyerinizin bir kenarına atıl kalmış cihazları yeniden kullanılabilir hale sokmak için bu tarz ürünlerin parçalarını kullanıcısı ile buluşturarak, Yeni ürüne daha yüksek ücretler ödeyerek ülke sermayemizin yurtdışına gitmesi yerine, Ülkemizin içerisinde kalması için birtane bile olsa ürünü sisteme sokman ve gerek birey gerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak en öncelikli Misyonumuzdur.

- Bütün bunların yanısıra birçok farklı kategorideki eski eşyaları antika değeri olan ürünleri meraklısı ile buluşturmakta ayrı bir keyif ve ilgi odağımızdır.

Vizyonumuz.
Hedeflerimiz ve Misyonumuzun Yanında tüm bu bileşenleri ve ürün yelpazemizi ülkemizin her bir köşesine aynı Kalite ve Fiyat politikası ile Önemsediğimiz ve herzaman üst düzeyde tutmaya çalıştığımız müşeri memnuniyeti ile birleştirerek ortaya çıkan bu yapıyı dahada geliştirmektir.

Menü

Hesabım

Menü