Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Ürün İptal ve İade İşlemleri.

- Satın Aldığınız ürünleri geri iade etmek artık çok kolay - Bir sipariş içerisinde kaç ürün alırsanız alın ister hepsini ister birkaçını iade edebilirsiniz. işte yapmanız gerekenler. 

ÖNEMLİ - Sistem üzerinden yapılmayan iade işlemleri kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

- Ürünü kargodan Teslim aldığınız günden itibaren ( ikinci el ürünlerde ) Yasal  14-( ondört ) günlük iade süreniz bulunmaktadır. 

1. Tercih : Hesabım / Sipariş geçmişi ve detaylar 'a girdiğinizde iade talebi oluşturabilirsiniz. İade açıklamasına iade gerekçenizi yazmayı unutmayınız. (Not: Kargolandığı tarihten itibaren 14 gün geçen ürünler iade talebi oluşturulamamaktadır. Sistem iade talebi formunu otomatik olarak kapatır. )

- 2. Tercih : Ürünü satın aldınız ve daha kargo yapılmadan iade etmek isterseniz 0533 913 40 96 Numaradan Whatsapp üzerinden veya Arama yaparak hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. veya Hesabım / Sipariş geçmişi 'den detaylar girerek. iade etmek istediğiniz siparişinizin detaylarına tıklayınız ve - ( Bir Mesaj Ekle ) - bölümünden ilgili siparişin ilgili ürünü ile alakalı müşteri temsilcimize mesaj gönderiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

- Ürün iadelerinde - Anlaşmalı kargo firması ve kargo bilgileri için görmek için buraya tıklayınız

&

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eskiden, Yeniye ve varsa, Eskicievi.com'da 

Menü

Hesabım

Menü