Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Hoşgeldiniz :

Sipariş ve Taşımacılık

Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere anlaşmalı kargo firmasının hizmet verdikleri alana sabit kargo ücreti anlaşmalı kargo fiyatı geçerlidir., 

Kargo firmalarının mobil alan olarak belirledikleri alanlara ait çıkabilecek ek ücret alıcıya aittir.

- eskicievi.com Firması Anlaşmalı kargo firmaları  ve güncel kargo ücretleri ödeme ekranında görüntülenmektedir. - ödeme ekranında ürünlerin özelliklerine göre "Ücretsiz, Kargosunu ödeyen, veya İndirimli kargo kampanyası"  olan ürünler olarak taşıma fiyatları hesaplanarak uygulanır. ( Mobil alan ücreti bu fiyatlara tabii değildir.)

- Sepet tutarı kargo hariç 1000 TL' yi geçen alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır. Ücretsiz kargo olarak gönderilecektir. (Kupon ve Hediye çekleri bu limite dahil edilmeyecektir.) 

- Ürün iadelerinde Güncel kargo firmasını ve anlaşma kodunu almak için iletişime geçiniz. veya iade işlemleri bölümünden iade işlemi yaptığınızda kargo bilgileri size SMS veya Bildirim olarak iletilecektir. 

Kargo ve Teslimat

Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar yada firma kaynaklı hata veya sorun olmadığı sürece iade kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Satın aldığınız ürünlerin Kargo paketlerini kargo firması veya görevlisi yanında görsel olarak kontrol ediniz. paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış veya ıslanmış olan ürünleri teslim almayınız tutanak tutturarak geri iade ediniz. Ürünü teslim aldığınızda faturasını ve tüm aksesuar veya aparatlarının tam olduğunu kontrol ederek eksik ve yanlışlık olmadığından emin olunuz. Kargo tutanağı olmayan zarar görmüş ürünler geri iadesi mümkün olmayacaktır

Kargo Ücretleri ödeme

Anlaşmalı sabit Kargo ücreti ödeme esnasında en son olarak fiyatın üzerine eklenerek kredi kartınızdan tahsil edilecektedir. Bu sayede kargo size ulaştığında herhangi bir süpriz kargo ücreti ile karşılaşmayacak ve kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler.

Kapıda ödemeli / Kapıda Kredi Kartı ile Ödemeli seçenekleri ile satın aldığınız ürünlerde Kargo ücretini öderken mutlaka kargo firmasının ödeme faturasını isteyin ve faturadaki taşıma ücretinden başka bir ücret ödemeyin. kargo ve taşımacılıkta Aklınızı takılan tüm detay ve problemler için bizimle veya seçtiğiniz kargo firması müşteri temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz tüm bu bilgilere ana sayfa altında iletişim bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz.

&

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eskiden, Yeniye ve varsa, Eskicievi.com'da 

Menü

Hesabım

Anasayfa